Odchovy

Třetí vrh

LARRY z Labských strání – jediný pes ve vrhu. Pěkný pes s výrazným temperamentem a chutí do práce. Bohužel majitelka s ním přestala z rodinných důvodů brzy cvičit.

LIRA z Labských strání – majitel má od nás již druhé štěně. S fenkou chodí na náš cvičák. Z hlediska stavby těla se jedná o pěknou fenu. Bohužel se u ní vyskytl podkus, takže byla majiteli vrácena podstatná část kupní ceny. Pokud jde o povahové vlastnosti, projevuje se fena jako bez problémová.

LYWAI z Labských strání – majitelka je zkušenou výcvikářkou. Fena si v pubertě začala honit ocas, což bohužel nechala majitelka narůst do zlozvyku, který se jen velmi těžko odstraňuje. Po pracovní stránce je fena údajně bez problémů.

LENNY z Labských strání – velká fena se silnou kostrou. Povahově je fena bez problémů. Majitel jezdí občas na radu.

O zbylých sourozencích nemám přesnější informace.

Druhý vrh

Otcem štěňat je Danto Clark. Ze spojení se 23.3. 2016 narodilo celkem 5 štěňat. Samí kluci. Štěňata byla úspěšně odchovaná a vyrazila do světa. Bohužel nemám moc zpětnou vazbu od majitelů. Jen, co jsem měl možnost vidět při rozvážení rodokmenů šlo o zvířata na horní hranici výšky se silnou kostrou, v jednom případě s problémy se stavěním uší.

První vrh. 

Jeho otcem se stal Chaimo Framato Rolau - narozen 1.8.2009, výborný, Vítěz třídy, oblastní vítěz, DKK - neg. DLK - neg. BH, ZVV 2, 5 JX 1/P - I. třída. Bližší informace ke psu najdete na stránkách chs Sinensis Bohemia.

Z narozených 5ti štěňat (24.4.2015) se podařilo odchovat jednoho psa a dvě fenky.

JACK z Labských strání v šesti měsících se jedná o velkého silného psa, s výraznou samčí hlavou, silnou kostrou, temperamentního, s výraznými obranářskými instinkty (již v tomto věku je schopen kousat do rukávu.

JAGA z Labských strání - velká silná fena, klidnějšího temperamentu což majiteli vyhovuje, fenka hlídá rodinný domek a dobře se snáší i s domácími zvířaty.

JARA z Labských strání - fenka pěkného exteriéru s velmi výrazným temperamentem, což bohužel majitelka jen velmi těžko i přes velkou snahu zvládá.

Nultý vrh.

Fena byla poprvé nakrytá psem Danto Clark. Fena zabřela a narodilo se 9 štěňat. Bohužel se nic nepodařilo odchovat. Štěňata zahynula ihned po porodu po úraze el.prudem (vadná topná deska).Prot nultý vrh.