Kynologická poradna

Poradenská činnost  v oblasti kynologie - řešení výcvikových problémů, sestavování chovných párů, výběr štěněte, péče o štěňata a matku během odchovu,  výživa psů, vztahové problémy, ustájení psů apod. Poradit mohu rovněž v oblastech týkajících se činnosti kynologických klubů a organizací atd.

Máte-li dotaz týkající se výše uvedené problematiky, kontaktujte nás buď telefonicky nebo mailem (najdete v rubrice kontakty).

Jestliže je možné na Váš dotaz odpovědět v rozsahu několika vět (odstavce) je moje rada bezplatná a pošlu Vám ji co nejdříve na Vámi uvedenou mailovou adresu.

V případě, že je dotaz složitější a vyžaduje podrobnější odpověď, případně konzultaci, je poradna zpoplatněna a to částkou 100,-Kč za každou započatou stránku. Odpověď je Vám zaslána po té, co na můj účet, který najdete v kontaktech (nejvýhodnější způsob), případně na mojí adresu složenkou typu C zašlete částku, kterou Vám předem oznámím. Odpověď Vám mohu zaslat rovněž poštou na dobírku.

V některých případech Vám raději nabídnu odbornou konzultaci buď u Vás doma, nebo u mne. V tomto případě je každá započatá hodina zpoplatněna částkou 100,-Kč + cestovné (pokud bych jel k Vám) ve výši 6,-Kč/km.

Čím se moje poradna liší od jiných dostupných na internetu?

Nikdy Vás nebudu odkazovat na své dřívější odpovědi, každá situace a každý problém si vyžaduje individuální řešení, proto není možné odpovědi paušalizovat. Dotazy a odpovědi na ně jsou neveřejné, veškerá korespondence probíhá jen mezi tazatelem a mnou. 

Poradna je bezplatná pro účastníky výcviku, návštěvníky kurzů a majitele zvířat z mého chovu.